Znak rozpoznawczy Twojego uśmiechu

FGM pomaga ludziom na całym świecie, aby uśmiechali się coraz pełniej i częściej, bez obaw o wyrażanie swojego szczęścia.

Historia firmy rozpoczęła się w 1996 roku wraz z opracowaniem pierwszego brazylijskiego preparatu do wybielania zębów, obecnie znanego na całym świecie jako Whiteness Perfect. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale fundament naszej działalności pozostał niezmienny: jesteśmy znakiem rozpoznawczym Twojego uśmiechu.

0

Produkty

Dzięki zespołowi profesjonalistów i badaczy firma FGM oferuje pełną gamę produktów

0

kraje

FGM przekracza granice. Jest obecna w ponad 100 krajach, przy czym w kilku z nich jest liderem sprzedaży

0

profesjonaliści

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami w czasie około 2000 kursów organizowanych co roku przez naszą firmę.

Misja

Oferować bezpieczne i innowacyjne rozwiązania dla stomatologów promujących zdrowie i estetykę jamy ustnej konsumentów.

Wizja

Znaleźć się wśród głównych marek globalnych, oferując najlepsze rozwiązania dla stomatologii.

Wartości

Innowacje: Wykraczanie poza granice;

Wydajność: zdolność do osiągania doskonałych wyników;

Pasja: ludzie z pasją, z determinacją w dążeniu do przemiany uśmiechów, na co dzień zaangażowani w najlepsze praktyki i rezultaty, szerzenie konstruktywnych postaw;;

Podstawy naukowe: Badania naukowe potwierdzające skuteczność i bezpieczeństwo produktów;

sprawność: kultura najkrótszych czasów odpowiedzi;

Polityka jakości

Wysiłki na rzecz globalnej konkurencyjności w obszarze zdrowia, w szczególności w dziedzinie odontologii, gwarantujące rozpoznawalność marki wśród pacjentów i profesjonalistów.

Jakość produktów, procesów i usług jest podstawą zdobywania zaufania i satysfakcji klientów. Dbałość o jak najlepsze warunki pracy, satysfakcję pracowników oraz ciągłą aktualizację procesów i produktów zapewnia nieprzerwane doskonalenie i sukces firmy na rynkach, na których jest obecna.

Policy quality
Fgm logo

Poznaj naszą historię

Od 1995 roku coraz wyraźniejsza obecność w sektorze odontologii

Arrow down

Dysponując gruntowną wiedzą techniczną, student chemii Friedrich Mittelstädt jako pierwszy w Brazylii opracował w 100% krajowy żel do wybielania zębów. Kierująca się dalekosiężną wizję i dysponująca doskonałymi umiejętnościami handlowymi Bianca Mittelstädt przekształciła to w szansę biznesową. W latach 1993–1995 para poświęciła się rozwojowi produktu, a także testom i walidacji. Tak narodziła się linia produktów do wybielania zębów Whiteness.

1995

Innowacyjny produkt potrzebuje silnej marki. Wkrótce powstaje firma FGM wraz z pierwszym zakładem produkcyjnym, otwartym w Joinville (SC — Brazylia) o powierzchni 130 m².

1996

FGM staje się liderem sprzedaży w segmencie żelów do wybielania zębów w Brazylii.

2000

Wraz z rosnącym popytem FGM inwestuje w rozbudowę swoich zakładów. Dziś dysponuje powierzchnią wynoszącą ponad 8000 m² rozlokowaną w 3 parkach produkcyjnych oraz 1 centrum logistycznym w Joinville (SC — Brazylia).

2002

Firma FGM poszerza swoje portfolio, wprowadzając na rynek sztyfty z włókna szklanego Whitepost. W kolejnym roku wprowadza na rynek gamę produktów kompozytowych. Ciągłe prace nad innowacyjnymi rozwiązaniami dowodzą, że FGM priorytetowo traktuje dywersyfikację produktów.

2005

Firma FGM uczestniczyła w IDS — największych międzynarodowych targach stomatologicznych na świecie odbywających się w Niemczech. Przedsiębiorcy Friedrich i Bianca rozpoczęli podróż, której celem był podbój rynków poza Ameryką Łacińską.

2007

Firma FGM wprowadziła na rynek unikalną technologię fotopolimeryzacji, zwaną APS, która nadaje produktom wyjątkowe właściwości i zapewnia niezrównane rezultaty pracy dentysty.

2015

Po 6 latach inwestycji w badania i rozwój firma FGM wkroczyła na rynek implantów z systemem Arcsys i przeszczepów kostnych z wyrobem Nanosynt.

2016